Kim jesteśmy?

Zainspirowani wyjątkowością natury, tworzymy markę Lazure Rozo, próbując dostrzec piękno każdej chwili. 

Ekologia, zdrowie i niebanalna stylistyka

Dostrzegasz, że życie zdaje się pedzić bez opamiętania, a dni potrafią zlewać się w jedno beznamiętne wspomnienie? Zainspirowani tym odczuciem postanowiliśmy stowrzyć linię produktów, które pozwolą  nam, choć na moment zapomnieć, wczuć się w siebie, dostrzec piękno życia, natury, codzienności. 

Niezależnie od tego, czy idziesz na yogę, czytasz w parku, przytulasz partnera, w ciepłym blasku zachodzącego słońca, czy budzisz się i planujesz nowy dzień przy kawie. Chcemy abyś dostrzegł/a wyjątkowość tej chwili. Odnalazł/a harmonię i piękno, zaklęte w jej ulotności. 

Wierzymy, że sekret szczęśliwego, zdrowego życia kryje się w harmonijnym kontakcie z naturą, ludzmi, ale także samym sobą. Krótkich momentach i przyjemnościach! Próbując stworzyć przestrzeń dla cennych chwil i ludzi, którzy są najważniejsi tworzymy markę Lazure Rozo.  Pamiętając, że tak łatwo przekmnąć obok, nawet pomimo najlepszych intencji, staramy się zachować ostrożność projektująć nasze produkty przy użyciu możliwie najbardziej ekologicznych i zdrowych materiałów, dbajac również aby cieszyły swą wyjątkowością i estetyką.

Naszym celem jest, aby każdy z oferowanych produktów był małym dziełem sztuki. Starannie zapakowanym w artystyczne i unikatowe pudełko. Dającym radość już przy otwarciu.  Aby był to prezent, który wyzwoli w Tobie ciepło i harmonię i pomoże przekazać te uczucia również najbliższym.

Kontakt

513 999 809

sklep@lazurerozo.com

 

Informacje

O nas

Polityka prywatności

Regulamin

Współpraca

Dla kupujących

Dostawa

Wymiana i zwrot

Formy płatności